Хали Бери провоцира и на 50

Извор: ЗаЗабава | Објавено: 18.05.2017 - 10:31

Хали Бери постави интересна фотографија со која сакаше да ги охраби свите фанови и да им каже од што она не се плаши.

Славната Оскаровка на фотографијата позира потполно гола позади стакло, па под фотографијата со хаштаг #NinaSimone напиша: 'Ќе ви кажам за мене што е слобода. Немање на страв.'.

50-годишната Хали и порано објавуваше фотографии и клипови на кои нема облека, па во фебруари после доделувањето на Оскарите сними видео како го соблекува Версаче фустанот и гола влегува во базен.