Папараци фотки

После вестите дека...
Преубавата Викторија Бекам која сме навикнати да ја гледаме во елегантни и модерни изданија..
Откако минатиот месец на доделувањето на Оскарите дојде до забуна, кога по грешка..
25 годишната убавица Емили ...
Ангелот на Victoria’s Secret Адријана Лима има нова љубов..
Кајли Џенер покажа уште едно провокативно издание
Додека војвотката Кејт е посветена на своите обврски и должности
Очигледно дека кошаркарот Ламар Одом си има свој тип на девојки. :)
По напорната Модна Недела во Париз и настапот на ревијата на H&M, Бела Хадид, Кендал Џенер, Хејли Болдвин...
Се работи за 43 годишната глумица Софија Вергара, која и покрај нејзините години има фигура на која се...
Една од најубавите актерки, а и воопшто една од најубавите жени во светот, Анџелина Џоли, повторно застана на...
По веста дека пред некој ден беа забележани во шопинг на дијаманти заедно, а не им е ни првпат да бидат фатени...
Вчера, Кендал Џенер и раперот за кој јавноста е речиси сигурна дека ѝ е момче - A$AP Rocky, беа забележани од...
Папараците и обожавателите беа изненадени од потегот на Зејн Малик - тој стави нова тетоважа на раката...
Изгледа дека пејачот The Weekend добро закрепнува по раскинот со Бела Хадид - тој веќе има нова девојка, и тоа...
По гласините дека Џенифер Лопез го откажа својот новогодишен настап во Мајами за да помине повеќе време со...
Раперот Канје Вест вчера беше уловен од папараците при посетата на една кинотека во Лос Анџелес, а присутните...
Џастин Бибер ги збуни своите обожаватели при неговото последно појавување ва јавноста додека излегуваше од еден...