Шоу бизнис и трач

Иако во една прилика изјави дека се кае заради некои тетоважи..
После вчерашната премиера на новиот спот на Цеца..
Иако го прекрши ветувањето и облините ги стесни..
На еден од настаните во Кан се појави..
Недела дена по завршувањето на Евровизија, традиционално од 1993..
Додека Кони Нилсен стрпливо делеше..
Салма Хајек на Канскиот филсми фестивал покажа..
Веста за терористичкиот напад кој беше за време на концертот на Ариана Гранде...
Пред некој ден се појавија фотографии од Кортни Кардашијан..
Ријана на црвениот тепих секогаш носи нешто потполно неочекувано..
Елтон Џон нема баш најдобро мислење за...
Жолтиот фустан и Блејк Лајвли беа ѕвезди..
Глумицата Салма Хајек се појави..
Британската полиција го идентификуваше лицето кое...
Конобарката Вивијана Рос..
Доналд Трамп и Меланија каде да се појават го привлекуваат вниманието..
Во текот на викендот Бијонсе и Џеј Зи приредија...
Кортни и Ијунес фотографирани се заедно на...